O projektu

Domy Domašov

Mít to do města kousíček a přitom bydlet v krásné rekreační oblasti? Tady by chtěl mít domov úplně každý. Slyšíte to také? Domašov, doma, domov.

Domašov u Šternberka je skvělou adresou pro mladé rodiny i páry, které ji třeba teprve plánují. Čekají na vás hned 3 moderní rodinné dřevostavby se zahradou, novou přístupovou cestou a veškerou vybaveností. Vyberete si útulný bungalov 3+kk s plochou 65 m², elegantní bungalov do L o dispozici 4+kk a plochou 110 m², nebo dvoupodlažní dům 4+kk s užitnou plochou 136 m²?  Všechny 3 novostavby jsou nízkoenergetické, s podlahovým vytápěním a připravené vám nabídnout veškerý komfort. Jednoduše splňují vše, co od pohodového bydlení můžete žádat.

Dřevostavba je moderní způsob bydlení, která nabízí veškerý komfort a perfektně sedí do přírody obklopující celou oblast. A do města to ze svého útulného a udržitelného domova budete mít taky kousíček. Šternberk leží v těsné blízkosti, v Olomouci budete autem do půl hodinky. V samotném Domašově najdete školku, navíc vám lokalita nabízí nekonečné možnosti výletů a rodinných aktivit. V pár minut vzdáleném Šternberku naleznete vše pro pohodový život. Výstavbu plánujeme na rok 2024, najdete v nádherném Domašově domov i vy?


 

Ceník, dispozice a užitné plochy - ZDE

Informace o lokalitě - ZDE

Odpovědi na časté dotazy - ZDE

Kontaktujte nás
Mgr. Klára Janečková klara@development-minarova.cz 731 616 514
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit