Prodej, Rodinné domy, 1868m² - Skřípov, Ev.č.: 00121

Popis

Váš dům, Vaše zahrada, Vaše investice – jinak ani nelze popsat nabídku prodeje rodinného domu se zahradou, nacházející se v obci Skřípov, v okrese Prostějov.
Částečně podsklepený prostorný rodinný dům je o dispozici 5+1, s prostornou halou, dvěma koupelnami, technickou místností, garáží, kotelnou, kůlnou a prostornou zahradou. Rodinný dům je o zastavěné ploše vč. nádvoří 257 m2. Vytápění zajišťuje nově vybudované plynové topení s možností využití topení na tuhá paliva. Nově jsou v domě i rozvody vody. Rekonstrukcí prošla částečně i obytná část, která je díky tomu ihned obyvatelná. Předností tohoto domu je jeho vnitřní členění a větší prostory.
Na dům navazuje zahrada o celkové ploše 1611 m2. Zahrada je v územním plánu vedena jako plochy smíšené obytné venkovské. Lze ji napojit na všechny sítě, které obec má. Lze jej tak využít na možnou budoucí výstavbu.
Obec Skřípov, ve které se dům nachází, leží na severozápadním cípu Drahanské vrchoviny a protéká ní pravostranný přítok Olše. Je vzdálená 6 km od města Konice, 19 km od města Protivanov, 28 km od města Litovel a 29 km od města Prostějov.
V případě bližších informací nás kdykoliv kontaktujte.

Kontaktujte makléře

Eliška Štefaniková

+420 777 834 421

[email protected]

1 170 000 Kč+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaSkřípov
OkresProstějov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná290 m²
Plocha pozemku1.868 m²
Plocha zastavěná257 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, Ústřední tuhá paliva