Home Reality Prodej Rodinný dům 4+kk Zlín

Rodinný dům 4+kk Zlín

10 906 000 Kč

volný
Rodinný dům 4+kk Zlín
Typ stavby Rodinný dům Nízkoenergetický Ano Dispozice 4+kk Užitná plocha 108 m² Plocha pozemku 1.106 m²

Nabízíme vám rodinný dům na klíč o dispozici 4+kk a užitné ploše 108 m2, v malebné obci Machová u Zlína. Dům bude postaven v klidné části obce s výhledem na lesy. Jedná se o moderní, udržitelnou dřevostavbu s difúzně otevřenou konstrukcí. Hlavní výhodou tohoto typu konstrukce je regulace vodních par v interiéru. Zároveň je zajištěna také tepelná i akustická izolace domu, takže můžete žít hezky v pohodlí.

Dům sestává z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, 2 pokojů, koupelny, toalety, zádveří chodby a technické místnosti. Prostor je otevřen do výšky s přiznanými dřevěnými krovy. Ve středové části domu nad chodbou je využitelné podkroví, které může sloužit jako úložný prostor. Ložnice a pokoje jsou orientovány do zahrady. Velkorysé francouzské okno z obývacího pokoje propojuje prosvětlený vnitřek domu s prostornou venkovní terasou. Extenzivní vegetační zelená střecha Isover zajišťuje dostatečné ochlazení domu v horkých letních měsících.

Jedná se o energeticky velmi úsporný dům, vytápěn pomocí vodního podlahového topení. Příprava teplé užitkové vody probíhá v ohřívači vody s tepelným čerpadlem vzduch-voda. Součástí systému je rekuperační jednotka, která pomáhá ke správné cirkulaci, optimální teploty a vlhkosti vzduchu v domě.

Provedení domu je možné provést ve 2 variantách, a to buď stavba na klíč, anebo stavba k dokončení. Stavba domu k dokončení činí 5 515 000 Kč (v ceně není zahrnuta cena pozemku). 

V obci Machová najdete nedaleko školku, hřiště, lékaře i obchod s potravinami. která nabízí komfortní život na venkově a přitom snadnou dostupnost autem či autobusem do okolních měst (6 km od Otrokovic, 15 km od města Zlín, po dálnici rovněž Brno, Olomouc, Ostrava).

Cena 10 906 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu 
Kategorie  Rodinné domy
Lokalita  Machová
Okres  Zlín
Plocha pozemku  1.106 m²
Plocha užitná  108 m²
Typ domu  Přízemní
Stav objektu  Velmi dobrý
Budova  Dřevěná
Poloha objektu  Klidná část obce
Zástavba  Obytná
Energetický štítek  B - velmi dobrá
Zařízený  Ne
Komunikace  Dlážděná
Doprava  Silnice, Autobus
Voda  Dálkový vodovod
Elektřina  230V
Odpad  Veřejná kanalizace
Topení  Jiné, Podlahové
Kontaktujte nás
Ing. Mgr. Markéta Minářová marketa@development-minarova.cz 776 726 668
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit