Home Blog Blog Volná pracovní pozice účetní

Volná pracovní pozice účetní

Do našeho týmu hledáme účetní, která zajistí celkovou účetní agendu firmy. Pokud máte nadšení pro organizaci, jste komunikativní, dbáte na přesnost a chcete pracovat v přátelském prostředí, jste na správném místě!

Kdo jsme?

Rodinná firma zabývající se výstavbou a prodejem dřevostaveb, poskytujeme také realitní služby. Snažíme se vždy maximálně splnit přání zákazníka. Do našich staveb postupně zapojujeme nové a zelené technologie.

Jaká bude náplň práce?

· Vedení finančního a daňového účetnictví

· Fakturace, evidence a úschova daňových dokladů

· Měsíční zpracování DPH

· Vedení mzdové agendy a výpočet mezd

· Účetní uzávěrky

· Sledování a aktualizace legislativních změn v oblasti účetnictví a daní

· Spolupráce s auditory a daňovými poradci

· Správa a evidence majetku

· Účast na interních a externích auditech

· Komunikace s finančním úřadem, klienty a dodavateli

Kde a kdy budete pracovat?

Hlavním pracovním místem je kancelář ve Svitavách, a to přímo na náměstí. Je možnost také částečné práce z domova.

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

Hledáme pečlivou, přesnou a samostatnou osobu s výbornými organizačními a komunikačními schopnostmi, která je schopna efektivně spolupracovat s kolegy, auditory a daňovými poradci, analyzovat finanční data a připravovat finanční reporty.

Co požadujeme?

· Vzdělání v ekonomickém oboru

· Praktická zkušenost s vedením účetnictví alespoň 5 let

· Znalost účetního programu Pohoda výhodou

· Pokročilá znalost MS Excel

· Důkladnou znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní, včetně DPH a mzdových předpisů

· Pečlivost a spolehlivost

· Schopnost efektivní komunikace

Co nabízíme?

· zajímavou pozici s možností kariérního růstu

· mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro osobní účely

· notebook i pro osobní účely

· možnost částečné práce na home office

· fixní mzdu v rozsahu 40 000 – 45 000 Kč a mimořádné odměny

· 5 týdnů dovolené a 3 sick days

· podporu vzdělávání

· kávu, čaj a sušenky zdarma

V případě zájmu o uvedenou pozici nám prosím zašlete svůj životopis na natalie@development-minarova.cz. Budeme se na Vás těšit na osobním pohovoru ve Svitavách.

Neváhejte nám napsat
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit