Home Blog Blog

Blog

Den otevřených dveří v Benešově

Zveme Vás na prohlídku úsporné dřevostavby v Benešově!

přečíst celé
Den otevřených dveří v Letohradě

Výstavba 7 rodinných domů v Letohradě je takřka u konce a my bychom vás rádi pozvali na veřejné prohlídky!

přečíst celé
Jak prověřit stavební pozemek

Je to ten pravý? Dnes není řeč o žádném romantickém příběhu, ale o pozemku aneb pár rad, jak zjistit, že se jedná o parcelu vhodnou ke stavbě vašeho vysněného domu.

přečíst celé
Znáte technologii suché podlahy?

Dříve jsme pokládali beton a čekali několik dní, než jsme na něj mohli stoupnout, dnes nám díky nové technologii stačí 24 hodin.

přečíst celé
Co všechno s námi zvládnete?

„Raději si pořiď lego!" Rada, kterou pravděpodobně dostanete od známých, když jim svěříte svůj záměr postavit si vlastní dům. Ale musí tomu tak být?

přečíst celé
Mýty o dřevostavbách

"Napadají dřevostavby plísně? Je pravda, že domy nemají dlouhou životnost?" Jedno velké NE. Kde je tedy pravda a jak to ve skutečnosti je?

přečíst celé
Horský apartmán jako nová chata

V minulosti se v našich zemích stalo populární chataření a chalupaření. Je to pochopitelné, jelikož v tomto čase neexistovala jiná možnost, jak utéct z města ven. Do přírody. Lidé si oblíbili své „druhé bydlení", a proto také tento fenomén chat a chalup trvá dodnes.

přečíst celé
Zbavte se strachu z realitní kanceláře!

Stejně jako je dobrý lékař a špatný lékař, dobrá cukrářka a špatná cukrářka, dobrý advokát a špatný advokát, tak je i dobrý a špatný realitní makléř. Ale VY jste na koni!

přečíst celé
Cihla je tabu, dřevo je budoucnost

Nové a moderní bydlení je v dnešní době synonymem pro nízkoenergetické dřevostavby. Tohoto trendu se drží také kancelář paní Minářové, a proto se kromě tradiční realitní činnosti rozšířila i o developerské výstavby po celé ČR.

přečíst celé