Home O nás O nás

O nás

Jsme rodinná firma působící na trhu s realitami více než 10 let. Zabýváme se výstavbou rodinných i bytových domů na klíč a nabízíme realitní služby. Specializujeme se na dřevostavby, které jsme si zamilovali pro jejich specifické vlastnosti. Snažíme se vždy maximálně splnit přání zákazníka. Do našich staveb postupně začleňujeme nové a zelené technologie. Důraz klademe na rychlost, spolehlivost, dostupnou cenu a milý přístup.

V době, kdy ještě dřevostavby v České republice nebyly příliš známé, jsme postavili 4 bytové domy na bázi dřeva v Letovicích, zároveň jsme je dokázali prodat v rekordně krátkém čase za ekonomické krize. Získali jsme znalosti a praxi v jejich realizaci a rozhodli jsme se jim věnovat dál. Zároveň se specializujeme na vícepatrové dřevostavby, kterých je na českém trhu velice málo.

Velice si vážíme toho, že nás klienti znají, vyhledávají a obrací se na nás s žádostmi o pomoc s řešením různých problémů v oblasti nemovitostí.

Aktuálně pracujeme na několika projektech. Stavíme rodinné domy na Svitavsku, Blanensku a Křivoklátsku. Věnujeme se realizaci velkého apartmánového domu v Jeseníkách a developerskému projektu v Letohradu. 

Rádi Vás pozveme ná kávu a dort do našeho vzorového domu v Jevíčku, kde zodpovíme všechny Vaše dotazy. 

Eva Minářová a tým Development Minářová s.r.o.Naši partneři:

 

                   


      

Neváhejte nám napsat
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit