Home Reference Reference

Reference

Bytové domy Letovice I. etapa

V roce 2015 jsme dokončili projekt výstavby 2 bytových domů v Letovicích. Každý bytový dům disponuje 11 bytovými jednotkami. Jedná se o nízkoenergetické dřevostavby, které jsou synonymem pro zdravé a moderní bydlení. Náš projekt byl jedním z prvních v České republice, kdy byl tento typ stavby použit pro bytový dům, a to velmi úspěšně. Zvolili jsme tak pro kvalitu, rychlost výstavby a nízký ekologický dopad. Noví majitelé si byty oblíbili zejména proto, že dá velmi ušetřit na nákladech na bydlení a zároveň mají k dispozici vysoký komfort.

přečíst celé
Bytové domy Letovice II. etapa

Pro úspěch I. etapy a velký zájem o další bydlení v bytových domech, dřevostavbách, jsme se rozhodli postavit další dva bytové domy. Byty jsou o dispozicích 1+kk až 4+kk s balkóny o ploše až 10 m2. Dosáhli jsme energetické náročnosti A a skvělého výsledku vlivu na životní prostředí. Přidali jsme také retenční nádrž na dešťovou vodu na zalévání zeleně v okolí.

přečíst celé
Rodinný dům v Boskovicích

Zrealizovali jsme stavbu rodinného domu z Ytongu v Boskovicích podle představ našich klientů. Dům je o dispozici 5+kk včetně prostorné šatny. Obytné místnosti jsou doplněny dvěma koupelnami, spíží, prádelnou, technickou místností a skladovacími prostory. Moc nás bavilo pracovat na tomto moderním, funkčním a prostorném bydlení.

přečíst celé
Rodinný dům v Kunštátu

Zprostředkovali jsme prodej krásné dřevostavby v Kunštátu. Jednalo se o menší, nízkoenergetický bungalov, 3+kk, s pěkným pozemkem, také s dílnou a garáží. Prodej tohoto domku jsme si velmi užili, každou malou překážku hravě vyřešili a děkujeme původním i novým majitelům za skvělou spolupráci a domluvu.

přečíst celé