Home Reference Reference

Reference

Development Minářová s.r.o. na Firmy.cz

Rodinné dřevostavby u Svitav

V obci Kamenná Horka u Svitav jsme zrealizovali 2 rodinné domy. Domy o dispozici 4+kk s užitnou plochou 90 m2 se nachází v nové zástavbě. Ke každému domu náleží zastřešené parkovací stání. Samozřejmostí je umístění retenční nádrže na dešťovou vodu. Jedná se o nízkoenergetické domy - moderní dřevostavby.

přečíst celé
Bytové domy Letovice I. etapa

„Byla jsem maximálně spokojena. Bydlení je pěkné, cenově dostupné. Jsem velmi ráda, že zde mohu bydlet. I se službami jsem byla spokojená. S firmou paní Minářové se vždycky vše snadno vyřeší. Zn. Ideál!"

Paní Anežka

přečíst celé
Bytové domy Letovice II. etapa

„Jsem moc spokojena jak s jednáním paní Minářové a její společnosti, které probíhalo velmi solidním způsobem, tak i s kvalitou bytu. Do budoucna přeji Developmentu Minářová ať se daří a všem jejím nastávajícím zákazníkům také mnoho spokojenosti."

Paní Šimková

přečíst celé
Přízemní rodinný dům u Boskovic

"Firma paní Minářové nám stavěla dřevodomek. Přes pár komplikací nezaviněných zmíněnou firmou, ale úřady probíhalo vše v pořádku. Dobře odvedená práce, velmi vstřícný přístup paní Štefanikové. Ve všem poradí, pomůže a určitě dělá i práci navíc. Takových lidí je dnes málo. Jěště jednou děkujeme.”

Parolkovi


přečíst celé
Komfortní dům pro rodinu v Jevíčku

Zrealizovali jsme výstavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v Jevíčku. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu, difúzně otevřenou skladbu s dřevovláknitou izolací. Dům je součástí nové zástavby v malebním městečku. Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost, WC a koupelna. Dále tři ložnice, každá se svojí šatnou. Byla využita technologie suché podlahy Rigips. Nechybí také retenční nádrž na dešťovou vodu. Dům byl upraven na přání klienta. 

přečíst celé
Útulný zděný domek Jevíčko

"My - manželé Fraňkovi děkujeme paní Evě Minářové za stavbu rodinného domu v Jevíčku. Paní jednatelka nám nechala postavit dům podle našich představ a nechala nám během výstavby RD volnou ruku, tzn. že jsme si mohli kdykoliv stavbu v průběhu výstavby kontrolovat a eventuelně drobnosti v domě pozměňovat. S profesionálním přístupem paní developerky Minářové jsme byli nadmíru spokojeni. Těsně před kolaudací byly velmi ochotně a profesionálně  odstraněny drobné závady, které se vyskytují na každé takové stavbě. Dům nám perfektně funguje a developerskou společnost paní Minářové můžeme ostatním klientům jen doporučit." 

Manželé Fraňkovi

přečíst celé
Roztomilý bungalov u Letovic

Zrealizovali jsme přízemní rodinný domek v obci u Letovic. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu, difúzně otevřenou skladbu s dřevovláknitou izolací, o dispozici 5+kk. V domě je obývací pokoj s kuchyní, ložnice, 3 pokoje, koupelna, WC a technická místnost. Nechybí také retenční nádrž na dešťovou vodu. Bungalov nabídne příjemné rodinné bydlení.

přečíst celé
Rodinný dům v Boskovicích

„Firma Development Minářová nám postavila krásný rodinný dům. Pracovníci Developmentu byli vždy velice příjemní a ve všem nám vyhověli, vč. použitého materiálu. Vyřídili náležitosti na úřadech, spolehlivě zajistili celou realizaci. Shrnu to do 4 slov - byli jsme maximálně spokojeni. :-) "

Pan Tlamka s rodinou

přečíst celé
Rodinný dům v Kunštátu

„Spolupráci s Development Minářová - Letovice můžeme všem dalším zákazníkům jen doporučit. Všichni pracovníci byli velmi vstřícní, profesionální a ochotně nám pomohli s každým detailem. Paní makléřka bere svoje zaměstnání opravdu vážně a s každým klientem ochotně a profesionálně rozmlouvá. Je radost s ní spolupracovat. V našem případě nám zdárně pomohla prodat nemovitost v rekordně krátkém čase. Se společností plánujeme další spolupráci ve věci výstavby našeho nového domu."

Manželé Přemek a Jarka

přečíst celé
Rodinné domy Jevíčko

"Společnost Development Minářová, s.r.o., realizovala v Jevíčku výstavbu rodinných domů na stavebních pozemcích v lokalitě Římských legií. V rámci administrativní přípravy i realizací staveb jsme byli spokojeni jak s dodržením smluvních podmínek, tak především s výsledkem architektonického řešení i provedením staveb samotných."

Vedení Města Jevíčka

přečíst celé