Home Reality Prodej Rodinný dům 3+kk Zlín

Rodinný dům 3+kk Zlín

9 925 000 Kč

volný
Rodinný dům 3+kk Zlín
Typ stavby Rodinný dům Nízkoenergetický Ano Dispozice 3+kk Užitná plocha 95 m² Plocha pozemku 966 m²

Nabízíme vám rodinný dům na klíč o dispozici 3+kk a užitné ploše 95 m2, v malebné obci Machová u Zlína. Dům bude postaven v klidné části obce s výhledem na lesy. Jedná se o moderní, udržitelnou dřevostavbu s difúzně otevřenou konstrukcí. Hlavní výhodou tohoto typu konstrukce je regulace vodních par v interiéru. Zároveň je zajištěna také tepelná i akustická izolace domu, takže můžete žít hezky v pohodlí.


Dům sestává z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny, toalety, ložnice, pokoje, chodby, zádveří a technické místnosti. Prostor je otevřen do výšky s přiznanými dřevěnými krovy. Ve středové části domu nad chodbou je využitelné podkroví, které může sloužit jako úložný prostor. Ložnice a pokoj jsou orientovány do zahrady. Velkorysé francouzské okno z obývacího pokoje propojuje prosvětlený vnitřek domu s prostornou venkovní terasou. Extenzivní vegetační zelená střecha Isover zajišťuje dostatečné ochlazení domu v horkých letních měsících.

Jedná se o energeticky velmi úsporný dům, vytápěn pomocí vodního podlahového topení. Příprava teplé užitkové vody probíhá v ohřívači vody s tepelným čerpadlem vzduch-voda. Součástí systému je rekuperační jednotka, která pomáhá ke správné cirkulaci, optimální teploty a vlhkosti vzduchu v domě.

Provedení domu je možné provést ve 2 variantách, a to buď stavba na klíč, anebo stavba k dokončení. Stavba domu k dokončení činí 5 185 000 Kč (v ceně není zahrnuta cena pozemku). 

V obci Machová najdete nedaleko školku, hřiště, lékaře i obchod s potravinami. která nabízí komfortní život na venkově a přitom snadnou dostupnost autem či autobusem do okolních měst (6 km od Otrokovic, 15 km od města Zlín, po dálnici rovněž Brno, Olomouc, Ostrava).

Cena 9 925 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu 
Kategorie  Rodinné domy
Lokalita  Machová 
Okres  Zlín
Plocha pozemku  966 m²
Plocha užitná  95 m²
Umístění objektu  Klidná část obce
Stav objektu  Velmi dobrý
Budova  Dřevěnná
Poloha objektu  Samostatný
Zástavba  Obytná
Energetický štítek  B - velmi úsporná
Zařízený  Ne
Komunikace  Dlážděná
Doprava  Silnice, Autobus
Voda  Dálkový vodovod
Elektřina  230V
Odpad  Veřejná kanalizace
Topení  Jiné, Podlahové
Kontaktujte nás
Ing. Mgr. Markéta Minářová marketa@development-minarova.cz 776 726 668
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit