Home Realizujeme Kamenná Horka

Rodinné dřevostavby u Svitav

O projektu

Soukromou výstavbu krásného, velkého domu realizujeme v Jevíčku. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s dispozicí 5+kk. Dům je součástí nové zástavby. Obývací pokoj s kuchyní, ložnice a pokoje jsou doplněny šatnami, pracovnou, technickými místnostmi a 2 koupelnami. Součástí domu bude také garáž, prostorná terasa a zahrada. Předností jsou kvalitní dřevěná okna i dveře a vysoký strop s přiznanými dřevěnými trámy. V domě bude použita technologie suché podlahy Rigips s podlahovým vytápěním. Pohodu vnese krb v obývací místnosti. Přehřívání domu v létě zabrání difúzně otevřena skladba s dvojitou dřevovláknitou izolací. Nechybí také retenční nádrž na dešťovou vodu.
více informací

Lokalita

Kamenná Horka se nachází asi 6 km od města Svitavy. V obci je zavedena pravidelná autobusová doprava. Dominantou je kostel sv. Máří Magdalény. Svitavy pak nabízejí veškerou občanskou vybavenost - školky, školy, lékaře, nemocnice, obchody, supermarkety, vlakové (Brno - Česká Třebová - Praha) a autobusové nádraží (Brno - Hradec Králové - Náchod).
více informací

Financování

Zajistíme Vám výhodné financování a úvěrování domu. Naši finanční poradci s Vámi projednají veškeré možnosti a typy produktů, kterými lze koupě domu financovat. Případně udělají vše proto, abyste dosáhli na takovou částku hypotéky, kterou potřebujete. Pokud jste se rozhodli prodat Vaši stávající nemovitost a financovat nový dům z těchto zdrojů, zprostředkujeme Vám prodej a vy tak získáte kompletní balíček služeb včetně právního servisu. Spolupracujeme s bankovními subjekty, které pro naše klienty připravili výhodné podmínky financování.
více informací

Časté dotazy

více informací

Přehled nemovitostí

více informací

Galerie

více informací