Home Výstavba na klíč Vzorový dům

Vzorový dům

kontaktovat makléře
Vzorový dům

Zavítejte do naší elegantní vzorové dřevostavby. Rodinný dům v Jevíčku představuje moderní nízkoenergetické bydlení. Dům, jehož hrubá stavba byla dokončena za 24 hodin, je o dispozici 5+kk a je součástí nové zástavby. Je tvořen obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí, dvěma pokoji, pracovnou, technickou místností a dvěma koupelnami. Součástí domů je také garáž, prostorná terasa a zahrada s retenční nádrží na dešťovou vodu.

Hlavní dominantou domu je otevřený krov v obývacím pokoji, který zaujme leckterého návštěvníka. Pohodu do domu vnáší krb umístěný v obývacím pokoji. Při návrhu dřevostavby jsme se snažili, aby splňovala hodnoty pro nízkoenergetické domy a obsahovala spoustu moderních technologií, např. topení ovládané přes aplikaci nebo chytré bezpečnostní prvky. Díky dřevu, jako výbornému tepelnému iozlantu, není třeba v zimě příliš topit a díky tomu se ušetří na účtech za energie.


Navštivte nás

Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči anebo se zeptat na věci, které vás ohledně výstavby zajímají, domluvte se s námi na schůzce. Ve formuláři níže nám napište anebo zavolejte na telefonní číslo 777 834 876.

Adresa: Vrchlického 885, 569 43, Jevíčko

 

Budeme se na vás těšit!????

Kontaktujte nás
Development Minářová info@development-minarova.cz +420 777 834 876
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit