Rodinný dům u České Třebové

Rybník

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk s užitnou plochou 128 m2. Dům se bude nacházet v klidné části obce Rybník u České Třebové. Jedná se o moderní dřevostavbu s nízkou energetickou náročností (B). Díky tomu můžeme nabídnout nízké náklady na topení, což v dnešní době každý uvítá.

Dům se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 pokojů, koupelny, toalety, předsíně, technické místnosti, šatny a garáže, viz půdorys. Dům má okna s izolačním trojsklem a dřevěný obklad ze sibiřského modřínu. Teplovodní podlahové topení vás zahřeje v celém domě, pro větší komfort bude součástí obývacího pokoje také příprava pro instalaci krbové vložky.

Dům je pro rodinu perfektní. Na zahradě je dostatek místa pro posezení, zázemí pro děti. U domu najdete venkovní zásuvky a osvětlení pro lepší zážitek z grilování, retenční nádrž na dešťovou vodu pro jednodušší péči o vaši zahradu. Celková výměra pozemku je 1 021 m2.

Cena domu na klíč vč. DPH, pozemku, základové desky, interiérového vybavení (dveře, podlahy, koupelna) je 9 985 000 Kč. Vybavení domu si ještě můžete přizpůsobit podle vašich potřeb a preferencí.

Obec Rybník se nachází v podhůří Orlických hor v malebné přírodě podél řeky Třebovky, přibližně 2 km od města Česká Třebová. V obci je zavedena pravidelná autobusová doprava (Česká Třebová - Lanškroun). Je to oblíbené místo pro rodiny s dětmi, které navštěvují místní dětská hřiště. Dominantou je sportovní areál s fotbalovým hřištěm, místní hospůdkou a indiánským totemem.

Tak už nečekejte a domluvte si schůzku, kde Vám zodpovíme všechny dotazy. Budeme se těšit.

Více informací o prodeji rodinného domu u České Třebové TADY.

Kontaktujte nás
Petra Marešová, ,DiS. petra@development-minarova.cz 777 834 858
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
E-mail: (povinné)
Telefon
Váš dotaz
odeslat dotaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit